Rozšířené vyhledávání  


Košík

0 ks
| 0,- Kč

Kulant cz s.r.o.

Plemenářský podnik 425
Nemošice
Pardubice 530 03

Tel.: +420 602 147 120
E-mail: info@kulant.cz
Web: www.kulant.cz

 

 

   

O nás

Dovolujeme si Vám představit a tímto prezentovat naši ryze českou firmu. Firma Kulant byla založena v roce 1996. V roce 1998 došlo ke změně obchodního jména na Kulant cz s.r.o. a k rozšíření výrobních a skladových prostor.

Poté, co si společnost vybudovala své pevné postavení na trhu v realizacích dětských hřišť nejen v regionu východních Čech, začala dodávat své výrobky do celé ČR. Stala se tak sice menší, ale v současné době odborně zdatnou a konkurence schopnou firmou.

Abychom dokázali dodržet kvalitu, splnění termínu zakázek a přitom stačili vyvíjet nové výrobky snažíme se veškerou výrobu plnit v našem provoze. Nesoustředíme se dnes již jen na dodávku kompletního sortimentu dětských herních prvků, ač tato komodita stále zůstává jako klíčová v nabízeném sortimentu. V nabídce máme také zařízení sportovišť, městského mobiliáře a skateparků.

Filozofií společnosti je nabídnout zákazníkovi široký sortiment zařízení vyrobeného v České republice v nadstandardní kvalitě a za tuzemskou cenu.

U zařízení dětských hřišť je samozřejmostí jeho certifikace od příslušného certifikačního orgánu ( TÜV SÜD Czech s.r.o.).

   
 
     
 
 
Napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu. 

 
NOVINKY NA MŮJ EMAIL Chcete mít stále aktuální informace v e-mailu?
 
Kulant Kulant
 
Copyright © 2014 KULANT.CZ s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ | Home | Kontaktní informace | Mapa stránek