Rozšířené vyhledávání  


Košík

0 ks
| 0,- Kč

Kulant cz s.r.o.

Plemenářský podnik 425
Nemošice
Pardubice 530 03

Tel.: +420 602 147 120
E-mail: info@kulant.cz
Web: www.kulant.cz

 

 

   

Služby & servis

Služby a servis zákazníkům v oboru dětských hřišť

1.       Poradenství v oboru

·         posouzení místa určeného investorem k vybudování dětského hřiště - zdarma

·         navržení herních prvků s ohledem na lokalitu, potřebné bezpečnostní zóny, věkové kategorie a četnost využití - zdarma

2.       Projektové realizace

Někdy nestačí ani sortiment firmy Kulant cz a je třeba navrhnout,  vyrobit a nainstalovat zařízení např. dle návrhu zákazníka či projektanta. V takovém případě se jedná o zakázkovou výrobu, ke které musíme přičíst vyhotovení technické dokumentace a celou agendu okolo certifikace u příslušného orgánu. I přes delší dobu realizace zakázky a vyšší ceny mohou vzniknout vydařené atypické herní prvky. Nebráníme se ani takové práci a víme jak na to.

·         poradenský servis v oboru výstavby dětských hřišť a sportovišť  - zdarma

3.       Realizační studie

·         zpracování realizační studie včetně cenové nabídky - zdarma

·         navržení potřebných bezpečných dopadových ploch - zdarma

·         doporučení používaného materiálu ke zhotovení dopadové plochy o správných rozměrech – zdarma

V případě Vašeho zájmu zhotovíme návrh hřiště v projekčním programu 3D. Dle Vámi zadaných rozměrů konkrétní plochy vypracujeme virtuální model pro získání ucelené představy o budoucím díle.

4.       Odborně technická kontrola

·         zajistíme provedení Odborně technické kontroly na stávajících dětských hřištích, včetně předání protokolu o kontrole a návrhu k nápravě, popř. po objednání provedení nutných oprav a úprav dle platných norem

5.       Financování

·         v některých případech je možná po domluvě i platba dílče na základě splátkového kalendáře

6.       Zemní práce

·         firma Kulant má zařízení pro provádění zemních prací a terénních úprav a tyto práce je schopna zajistit po celé ČR 

·         zhotovení dopadových ploch, vše v souladu s ČSN EN 1177 v platném znění, není zahrnuto v ceně zařízení, kalkulace bude provedena v rámci cenové nabídky a s tím související realizační studie

7.       Cena, doprava a montáž

Dětská hřiště realizujeme včetně zemních prací a terénních úprav. Zákazník si v některých případech může herní zařízení smontovat sám, na základě dodaných montážních návodů.

Cena za zařízení zahrnuje dodávku vybraného zařízení včetně odborné částečné nebo kompletní. U rozměrnějších zařízení a větších celků provádí odbornou montáž výrobce v místě instalace. Menší výrobky schopné převozu běžnou přepravní službou jsou plně zkompletovány u výrobce a připraveny k instalaci.

U rozměrnějších a složitějších zařízení s montáží v místě instalace, je doprava po celé ČR zdarma.

U menších výrobků, které lze převážet plně či částečně smontované se stanoví cena přepravy dle aktuálního ceníku vybraného přepravce.

Částečně smontované výrobky jsou nejdříve u výrobce kompletně sestaveny, poté seznačeny, rozebrány a zabaleny do přepravních rozměrů. Jejich konečná montáž v místě instalace je pak pro odběratele velice snadná a rychlá.

Cena za instalaci zahrnuje výkopové práce, ustavení zařízení na určené místo a jeho následné zabetonování. V ceně je zahrnuta konečná úprava dotčeného terénu.

8.       Servis

·         samozřejmostí jsou případné opravy v záruční i pozáruční době

·         garantujeme doživotní dostupnost náhradních dílů

9.       Dodací lhůta

·         dodací lhůta do 4-8 týdnů od objednání

·         přesný termín dodání bude upřesněn po zaslání písemné objednávky

10.   Záruka

·         standardní záruční doba na zařízení je 24 měsíců od jeho předání do provozu při dodržení „Pokynů pro provoz, kontrolu a údržbu“

·         záruka se nevztahuje na mechanická poškození cizím zaviněním, neodbornou montáží, živelnou pohromou nebo jinými neodbornými zásahy do konstrukce zařízení.

·         působením počasí mohou u dřevěných dílců vznikat praskliny či trhliny (tyto změny nejsou důvodem k reklamacím)

·         minimální životnost výrobku je 7-10 let

11.   Aktuálnost dat

Společnost Kulant cz se snaží, aby informace, uváděné na těchto webových stránkách, byly aktuální. Neposkytujeme však žádné záruky za správnost, aktuálnost a úplnost uváděných informací. Nevyplyne-li z dalšího něco jiného, jsou vyloučeny veškeré nároky - bez ohledu na právní důvod - z důvodů škod v důsledku používání těchto webových stránek nebo informací na nich uvedených.

12.   Autorská práva

Držitelem autorských práv k textům, obrázkům, grafice, zvukům, animacím a videosekvencím, použitým na těchto webových stranách i k jejich uspořádáním je společnost Kulant cz s.r.o. Jejich napodobování, předávání dál nebo jiné využití jsou povoleny pouze se souhlasem společnosti Kulant cz s.r.o.

   
 
     
 
 
Napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu. 

 
NOVINKY NA MŮJ EMAIL Chcete mít stále aktuální informace v e-mailu?
 
Kulant Kulant
 
Copyright © 2014 KULANT.CZ s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ | Home | Kontaktní informace | Mapa stránek